Adhezivní SMD pero - StickyPen

Stručný popis: Unikátní novinka, adhezivní/přilnavé pero pro manipulaci s SMD a jinými drobnými součástkami

Dostupnost: skladem

Cena: 288 Kč konečná cena

Umístění Adhezivní SMD pero - StickyPen

Adhezivní SMD pero - StickyPen


Unikátní novinka - speciální adhezivní / přilnavé pero je produktem nejnovějších špičkových technologií.

StickyPen je pracovní nástroj, který nabízí snadnou a bezpečnou manipulaci, přemísťování a přenášení SMD a jiných drobných součástek při pájení, osazování a montáži v laboratořích a na vývojových pracovištích!


Tento speciálně vyvinutý laboratorní nástroj zabraňuje obvyklým potížím při manipulaci s drobnými součástkami při použití standardních pinzet, peánů apod. Vypadávání součástek, ztrácení a další problémy jsou odstraněny použitím nejnovější technologie adhezivní vrstvy na pracovních nástrojích.


StickyPen je vybaven kovovým stabilním tyčinkou, na které je umístěna speciální přilnavá hmota, tvořící pracovní hrot o různých volitelných průměrech. Jednoduše jemným dotykem hrotu na povrch SMD součástky si ji přichytíte a následně s ní můžete libovolně manipulovat, přemísťovat ji z pracovní podložky nebo přímo z pásku na Vaši desku plošných spojů. Nemusíte se obávat ztráty součástky! Na  přilnavém hrotu součástka drží i při rychlých pohybech nebo při nárazu ruky na pracovní stůl. Krátkým prohřátím kontaktní plošky s pájkou na jedné straně součástku zafixujete. StickyPen splnil svůj úkol a nyní jej můžete bez obav lehkým odtažením ze součástky sejmout.


Volitelné průměry přilnavých hrotů (uveďte do poznámky v objednávce):

1131 - červená - 1,5mm

1132 - modrá - 2,5mm

1133 - zelená - 3mmVyrobeno v USAnáhled - Adhezivní SMD pero - StickyPen náhled - Adhezivní SMD pero - StickyPen náhled - Adhezivní SMD pero - StickyPen

Podobné k Adhezivní SMD pero - StickyPen