Historie našeho obchodu

Provozovatel kitman electronics není plátce DPH.

Historie internetového obchodu Kitman electronics
-------------------------------------------------------------------
30.12.2007 Vítáme Vás v internetovém obchodu Kitman electronics. Na těchto stránkách budete mít možnost nalézt výrobky, stavebnice, moduly, DPS, součástky elektrotechniky, radiotechniky, speciální elektroniky... a další, především jinde nedostupné produkty. Omlouváme se, ale stránky jsou ve výstavbě. Brzy zde však naleznete mnoho zajímavých položek, proto se již nyní těšíme na Vaši příští návštěvu.
Váš tým Kitman.

31.12.2007 Na levý panel jsme pro Vás přidali odkaz na eRadio (Radiotechnický bazar) on-line. Je určen Vám všem, kteří byste rádi soukromě prodali něco ze svých starších či nepotřebných zásob, nebo podobné použité zařízení resp. součásti sháníte.
Váš tým Kitman.

07.01.2008 Dnes jsme pro Vás uvedli do plného provozu emailovou schránku. Na adrese kitmanteam@xsmail.com nás můžete kontaktovat v jakékoliv záležitosti související s obchodem Kitman electronics. Děkujeme za Vaši přízeň.
Váš tým Kitman.

08.01.2008 Na levý panel jsme pro Vás dnes přidali sekci Vývojové prototypy. Najdete zde prototypy v různých stádiích vývoje a získáte okamžitý přehled o novinkách, které pro Vás připravujeme.
Váš tým Kitman.

09.01.2008 NEPŘEHLÉDNĚTE !
Připravili jsme pro Vás novinku v technologii výroby LED diod. Svítivá dioda LED růžové barvy, která Vám umožní oživit Vaše kontrukce netradiční barvou. Najdete v sekci Součástky aktivní...
Váš tým Kitman.

12.01.2008 NEPŘEHLÉDNĚTE !
Jednoduše a komfortně zapnout topení s předstihem a přijet do vytopené chaty a mnohé další aplikace Vám umožní Univerzální dálkové GSM ovládání. Najdete v sekci Moduly elektrotechniky...
Váš tým Kitman.

16.01.2008 Přidáno logo Kitman do záhlaví složky Dokumenty.

21.01.2008 Změněn uvítací text na hlavní stránce Kitman electronics.
Vítáme Vás v internetovém obchodu Kitman electronics. Na těchto stránkách budete mít možnost nalézt výrobky, stavebnice, moduly, DPS, součástky elektrotechniky, radiotechniky, speciální elektroniky... a další, především jinde nedostupné produkty. Přestože již nyní zde naleznete zajímavé položky, stále pro Vás připravujeme nové a zajímavé zboží a proto se těšíme na Vaši další návštěvu.
Váš tým Kitman.

21.01.2008 NEPŘEHLÉDNĚTE !
Novinkou, kterou jsme pro Vás připravili je Radiopřijímač - krystalka. Stavebnice jednoduchého přijímače - krystalky s diodovým detektorem, pracující bez nutnosti baterie. Nechte své děti proniknout do tajů radiových vln! Najdete v sekci Stavebnice radiotechnické...
Váš tým Kitman.

05.02.2008 NEPŘEHLÉDNĚTE !
Na levý panel jsme pro Vás dnes přidali nový odkaz na náš nový blog Kitman electronics. Je určen Vám všem, kteří byste rádi získali více informací o námi nabízených výrobcích, technické popisy, návody, schémata, příklady použití, zkušenosti apod.
Váš tým Kitman.

13.02.2008 NEPŘEHLÉDNĚTE !
Rádi byste si sami nebo s Vašïmi dětmi postavili vlastní krystalku? Chtěli byste sami na vlastní kůži poznat, jak se cítili naši tatínkové a dědečkové, když objevovali tajemství radiových vln při sestavování vlastních přijímačů? Pak právě pro Vás jsme připravili ladící kondenzátor, válcové cívky aj. Najdete v sekci Součástky pasivní...
Váš tým Kitman.

26.2.2012 Vítáme Vás v internetovém obchodu Kitman electronics. Na těchto stránkách budete mít možnost nalézt výrobky, stavebnice, moduly, DPS, součástky elektrotechniky, radiotechniky, speciální elektroniky... a další, především jinde nedostupné produkty. Přestože již nyní zde naleznete zajímavé položky, stále se pro Vás snažíme připravit nové a zajímavé zboží a proto se těšíme na Vaši další návštěvu.
Váš tým Kitman.

26.2.2012 NEPŘEHLÉDNĚTE ! %162_168_990_1225030331.jpg% Připravili jsme pro Vás naprostou novinku! Rozšiřte svůj USB port v PC na 2A a navždy zapomeňte na proudová omezení USB portu s naším modulem USB  POWER®. Najdete v sekci Moduly elektrotechniky...
Váš tým Kitman.

26.2.2012 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Rádi byste si sami nebo s Vašïmi dětmi postavili vlastní krystalku? Chtěli byste sami na vlastní kůži poznat, jak se cítili naši tatínkové a dědečkové, když objevovali tajemství radiových vln při sestavování vlastních přijímačů? Pak právě pro Vás jsme připravili ladící kondenzátor, válcové cívky aj. Najdete v sekci Součástky pasivní... Váš tým Kitman.

26.2.2012 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Velice se omlouváme všem z Vás, které postihla nepříjemnost v podobě zpožděné nebo dokonce nevyřízené objednávky ! Došlo k chybě na naší straně a provedli jsme nápravu. Váš tým Kitman.

22.4.2012 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Rádi bychom Vám oznámili, že z technických důvodů bude od 30.4.2012 tento náš internetový obchod přemístěn na novou adresu http://kitman.eprodavac.cz/ Prosíme, změnte si včas odkaz a adresu ve složce Oblíbených položek, Bookmarks apod. Váš tým Kitman.

09.5.2013 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Nově jsme pro Vás připravili ucelený sortiment špičkových pracovních nářadí a nástrojů německých firem Donges GmbH & Co. KG a Protec. Ultimátní kvalita splňující ty nejvyšší požadavky a standardy je předností těchto produktů! Neváhejte si u nás vyžádat kompletní katalog. Ceny na dotaz.

10.9.2013 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Nově nás najdete také na http://twitter.com/kitman_e  Můžete tak sledováním našeho účtu být trvale v kontaktu a být snadno informováni o novinkách, aktualitách, změnách a nabídkách kitman-electronics ze světa špičkových technologií. U nás Čínu nehledejte!

1.8.2014 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Nově jsme pro Vás připravili nabídku špičkových produktů firmy Ouředník Technology. Specializované značkové výrobky pro elektrotechniku, průmyslovou výrobu, měření a radiotechniku budou v naší nabídce od Q4/2014.

18.5.2018 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Upravili jsme naše obchodní podmínky a přidali jsme ustanovení podmínek ochrany osobních údajů. Naleznete je v nové složce GDPR.

1.6.2019 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Nově jsme pro Vás připravili nabídku kvalitních produktů firmy Statron. Specializované značkové výrobky pro elektrotechniku, průmyslovou výrobu, měření a radiotechniku jsou nyní v naší nabídce.

18.6.2019 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Nově jsme pro Vás připravili nabídku špičkové měřící techniky světového výrobce Keysight. Precizní, značková měřící technika je nyní dostupná za příznivé ceny pro každého, nejen pro elektrotechnický průmysl a výrobu... Digitální multimetry jsou již nyní v naší nabídce a další špičkové měřící přístroje Keysight budou postupně přidávány.