Kovový nastavitelný náramek - sada

Stručný popis: Sada špičkového kovového nastavitelného náramku a krouceného kablíku pro uzemnění pracovníků na antistatických pracovištích

Dostupnost: 7 dní

Cena: 298 Kč konečná cena

Kovový nastavitelný náramek + spirální kablík - sada

Špičkový kovový nastavitelný náramek. Vyroben z nerezavějící oceli klenotnické kvality. Tento vysoce kvalitní, trvanlivý náramek poskytuje dokonalý elektrický kontakt mezi uživatelem a náramkem. Je vybaven 10mm drukem.

U levných textilních náramků, dochází vlivem degradace (stárnutí) vplétaných pryžových vláken po čase ke ztrátě elasticity (náramky se vytahují). Zde jde o profesionální kovový výrobek, precizního provedení ze špičkového, odolného materiálu s dlouhou životností. 

Spirální kablík je vybaven 1 MOhm resistorem. Kablíky s banánkem jsou vybaveny systémem proti otáčení v konektoru a jsou dodávány včetně krokodýlí svorky. Sady náramku a kablíku poskytují dokonalou ochranu před statickou elektřinou.

Druk s průměrem 10 mm (samičí / female)

Je velmi obvyklým, univerzálním konektorem. Používá se primárně pro připojení kablíku k zemnícímu náramku, ale i pro připojení operátorů k zemnícím bodům. Je to hlavní konektor používaný při zemnění ESD podložek. Jeho výhodou je relativně nesnadné rozpojení, pravoúhlý design a snadná aplikace protikusu - druku 10mm (samčího / male)


Technická data náramku: 

Kov : nerezavějící ocel klenotnické kvality
Elasticita: roztažení 1.5 : 1
Hmotnost : cca 33 gramů
Odpor: vnitřek

Kablík:

Resistor: 1 MOhm
Max.proud: 0,025 A
Barva: modrá

Sada obsahuje:

- špičkový kovový náramek s drukem 10mm

- kablík 1,5 metru s drukem 10mm a banánkem

- krokodýlkem ocelový/nerez

 

Ideální k použití v kombinaci s ESD podložkou R2 Ultra.

(viz naše nabídka "ESD pracoviště - sada č.1" v kategorii ESD/Ochranné prostředky ESD)

náhled - Kovový nastavitelný náramek - sada náhled - Kovový nastavitelný náramek - sada náhled - Kovový nastavitelný náramek - sada

Podobné k Kovový nastavitelný náramek ...