Zemnící bod ESD do zásuvky

Stručný popis: Zemnící bod ESD do zásuvky pro efektivní a snadné připojení do středoevropské zásuvky. Vhodný pro uzemnění náramků, podložek, atp.

Dostupnost: skladem

Cena: 318 Kč konečná cena

Umístění Zemnící bod ESD do zásuvky

Zemnící bod ESD do zásuvky

Zemnící bod ESD do zásuvky pro efektivní a snadné připojení do středoevropské zásuvky. Vhodný pro uzemnění náramků, podložek, atp.

Zemnící bod/adaptér ESD se připojuje přímo do elektrické zásuvky a je elektricky spojen jen se zemnícím kolíkem zásuvky - je vybaven 1Mega Ohmovým resistorem. Na přední části ESD zemnícího bodu jsou umístěny obvyklé zemnící prvky v různých kombinacích viz fotografie jako druky, šroubové kontakty, případně banánkové zdířky, kam lze vodičem uzemnit jakékoliv zařízení.  1 Mega Ohmový resistor zajišťuje bezpečnost - při 230V může být proud pouze 0,3 mA.

Technická data:
Resistor : 1 MOhm
Připojení : Uzemnění pomocí zemnícího kolíku a zemnících svorek (nahoře a dole v zásuvce)
Materiál : žlutý plast ABS
Hmotnost : 34g
Rozměry : 65 x 50 x 50 mm

Zemnící bod je uzavřen v plastovém obalu a nemůže být otevřen například pro případ oprav. Pro otestování každého z výstupů lze použít klasického multimetru a proměřit odpor mezi zemnícím plíškem (strana zásuvky) a jednotlivými vývody. Naměřeno by mělo být 0,9 - 1,1 Mega Ohmu. Každý výstup má svůj vlastní odpor a naměřitelný odpor mezi dvěma výstupy by měl být okolo 2 Mega Ohmů. Všechny zemnící body jsou po výrobě, před expedicí otestovány.

Kombinaci provedení (3x druk, 2x druk+šroub s matkou apod.) je nutné specifikovat v poznámce u objednávky.

 

Ideální pro snadné připojení našich ESD podložek 60cm x 40cm !

náhled - Zemnící bod ESD do zásuvky náhled - Zemnící bod ESD do zásuvky náhled - Zemnící bod ESD do zásuvky
náhled - Zemnící bod ESD do zásuvky

Podobné k Zemnící bod ESD do zásuvky